V rámci včerejšího live přenosu The Division Day odhalil Ubisoft Massive nové informace o tom, co přichází do The Division 2 a chystaných her Heartland a Resurgence.

Začněme hrou, která již vyšla. Vývojáři sdíleli podrobný plán pro rok 5 pro The Division 2, který vypadá plný aktualizací obsahu. Začne v červnu, ale PC Public Test Server bude zítra aktualizován o Descent, roguelite režim, který bude základem Season 1: Broken Wings. Toto bude k dispozici zdarma pro všechny hráče. Sezóna 1 také zaznamenává pokračování přestavby Castle Settlement a Premium Pass přidá kousky oblečení na téma Splinter Cell.

V sezóně 2: Puppeteers přidá Ubisoft Massive nový Incursion, nejobtížnější typ PvE obsahu dostupného v endgame. Odehrává se v Meret Estate a uvidí agenty, kteří se znovu postaví proti frakci Čističů.

Pro Season 3: Vanguard, naplánovanou na prázdninovou sezónu, se hráči The Division 2 vrátí do New Yorku (místo původní hry). Zde se dozvědí více o zlotřilém agentu Keenerovi. A konečně, Season 4: Black Diamond plánuje představit nové DLC zaměřené na příběh, které přidává nové zóny, mise a zcela novou strukturu endgame s názvem Season 2.0.

Všechny sezóny 5. roku také přijdou s novými lovy lidí, ligami a událostmi. Hráči budou muset vlastnit rozšíření Warlords of New York, aby měli přístup ke všemu tomuto obsahu kromě režimu Descent.

Zdroj: Ubisoft

Ubisoft poté přešel k diskuzi o The Division Heartland, free-to-play spin-off hře pro PC a konzole, v jejímž čele stojí Red Storm. Bylo odhaleno, že všechny herní relace v Heartland budou začínat a končit v ‘Rockit Rink’ Base of Operations Silver Creek, kde se hráči mohou stýkat (protože jde o sdílené světové centrum, první v sérii), vyrábět zásoby a připravovat než se vydáte ven do kontaminovaného města. Vyberou si třídu, kterou chtějí používat, mezi Expertem na zbraně, Medikem a Survivalistou, z nichž každá přináší vlastní jedinečnou schopnost. Během noci se Silver Creek stává ještě nebezpečnějším díky PvEvP.

Nebyla však poskytnuta žádná data vydání, protože vývojář zdůraznil, že stále shromažďují zpětnou vazbu z probíhajících uzavřených testů hry.

Zdroj: Ubisoft

A konečně, mobilní hra The Division Resurgence přechází letos v létě do další fáze testů ve vybraných regionech. Uživatelé iOS se konečně budou moci zapojit do hry po boku uživatelů Androidu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno