Studio Blooper Team, které má na kontě slušnou řádku psychologických hororů (Blair Witch, Observer,…) dnes během konání Xbox Games Showcase ukázalo nový trailer na jejich připravovaný titul The Medium.

Kromě nových záběrů také vývojáři potvrdili fakt, že The Medium je exkluzivní pro Xbox pouze dočasně a tohoto ambiciózního titulu se dočkají i majitelé PlayStation 5.

Hlavní hrdinkou je Marianne. Jako médium je pronásledovaná různými děsivými vizemi, bytostmi a interakcemi s dalšími dimenzemi. Při přechodech mezi skutečností a spirituálním světem není nic takové, jak se na první pohled zdá. Díky schopnostem, kterými je Marianne obdařena, se jí daří ze všech svízelů vyklouznout. To se má ale brzy změnit.

Přečti si  Trailer k Season of the Splicer v Destiny 2 představuje novou aktivitu pro 6 hráčů

Aby média  zdůraznila svou přítomnost v těchto světech, umožní hráčům vidět Mariannu v obou současně. Tato funkce, nazývaná duální realita, rozděluje obrazovku tak, aby ukazovala, co se děje v našem světě a duchovním současně. Pro hráče bude pohyb v těchto světech probíhat pouze s jednou ovládací páčkou přičemž v jednom je Marianna ovládána a v tom druhém se jen zrcadlí. Její schopnosti ve světě mrtvých se však neomezují na pouhé zvedání věcí a jejich odkládání, ale má i spoustu dalších světských sil. 

O atmosféru, na které byste ztupili každý nůž, se stará i Akira Yamaoka, který se podílel na ozvučení a soundtracku pro první dva díly legendární série Silent Hill. Vývojáři například slibují uchvacující přechody mezi oběma světy, které díky novému hardwaru budou bez jakýchkoliv načítacích obrazovek.

Přečti si  Sony zahájí výrobu přepracovaného systému PS5 v roce 2022

The Medium vyjde na PC, PS5 a XSX na konci tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno