Spíše než jeden obří otevřený svět, který je možno prozkoumat, bude Obsidian Entertainment u The Outer Worlds nabízet mnoho různých oblastí, mezi kterými bude možno cestovat.

Bezpochyby lze říci, že odhalení  The Outer Worlds na The Game Awards 2018, bylo jedním z nejzajímavějších, protože na první pohled připomínalo jedenu z jejich nejpopulárnějších her, kterou je Fallout: New Vegas. 

Ovšem samotný Obsidian již informoval, že by si hráči The Outer Worlds neměli s Falloutem vůbec spojovat. To nyní potvrzují také informace o mapě světa, která nebude obřím open world světem, jak by mnozí očekávali. Redaktoři serveru Kotaku, měli možnost vidět záběry hry jen před několika týdny a řekli, že se hra odehrává na dvou planetách, které můžete prozkoumat a které jsou rozděleny do několika úseků, než aby byly jedním velkým světem. Oblasti by se daly více přiblížit tomu, co hráči znají ze Star Wars: Knights of the Old Republic II.

Doufejme, že nebude trvat příliš dlouho, než nám Obsidian Entertainment nabídne pohled na nějaké nové gameplay záběry a že nám také oznámí termín vydání.

Přečti si  Abyste viděli veškerý obsah STALKER 2 budete k tomu potřebovat několik průchodů, říkají vývojáři

The Outer Worlds je nyní ve vývoji na PC, PS4 a Xbox One s vydáním v průběhu roku 2019.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno