The Outer Worlds přivede hráče na Gorgon Asteroid díky prvnímu příběhovému DLC nazvaném Peril on Gorgon.

Studio Obsidian již v loňském roce naznačovalo, že pracuje na DLC pro své úspěšné RPG The Outer Worlds. Včera během Xbox Games Showcase nám vývojáři nabídli konečně první pohled na toto DLC a zároveň oznámili, že bude vydáno velmi brzy.

The Outer Worlds: Peril on Gorgon nabídne hráčům zbrusu nový příběh. Vy a vaše posádka prozkoumáte sbírku nových oblastí, jakmile se pokusíte odhalit tajemství projektu Gorgon. Příběh, který se odehrává kolem tajemného asteroidu, nabídne hráčům spoustu hodin jedinečné zábavy. Vedle nového umístění mohou hráči očekávat tři nové vědecké zbraně. Navíc je tu zvýšen level cap a a také řada nových schopností.

Přečti si  SEMTEX vstupuje ve velkém do esportu. Kupuje tým BRUTE

To však není všechno. Spolu s oznámením Obsidian potvrdil, že toto je pouze začátek DLC pro The Outer Worlds. Na obzoru je druhá expanze, založená na příběhu. To je skvělá zpráva pro fanoušky, kteří chtějí získat ještě více ze své cesty do Halcyonu.

DLC Peril on Gorgon vyjde na PC, PS4 a Xbox One již 9. září. O potenciálním vydání na Nintendo Switch zatím nepadlo jediné slovo. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno