Focus Home Interactive společně s Deck13 přináší v novém vývojářském videu zbrusu nový pohled na jejich nadcházející hru The Surge 2.

Těsně před letošní E3 2019 Deck13 a Focus Home Interactive oznámili, že The Surge 2 vyjde na PC, PS a Xbox One 24. září. Během E3 byl vydán zcela nový cinematic trailer a nyní po E3 tu máme další, tentokrát devítiminutové gameplay video, s komentářem Adama Hetenyiho z Deck13, který je hlavním game designérem.

Pro řadu fanoušků se jedná o první delší gameplay video, které bylo zatím zveřejněno. První gameplay, který byl zveřejněn byl z Gamescomu 2018. Toto video nám také dává první dobrý pohled na Jericho City, kde se odehrává The Surge 2. Jak si můžete povšimnout, vývojáři dají tentokrát hráčům více prostoru na souboje, které se tak nebudou odehrávat ve stísněných uličkách a i soubojový systém je o něco rychlejší, i když si stále zachovává jedinečnou mechaniku ničení jednotlivých končetin. Povšimnout si můžete také nového směrového blokování, které by mělo být velmi užitečné.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

The Surge 2 vychází na PC, PS4 a Xbox One 24. září.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno