Právě skončil týden letních akcí a předváděcích akcí (a ještě nás čeká Nintendo Direct), což znamená, že další velkou událostí, na kterou se herní průmysl těší, je srpnový Gamescom. A i když je Gamescom samozřejmě ještě více než pár měsíců vzdálený, podrobnosti o tom, co přinese, se přesto objevují.

Například společnost THQ Nordic představila své plány na tuto akci. Společnost potvrdila, že na Gamescom přiveze pět her, z nichž dvě zatím nebyly oznámeny. Jedna z nich má jednoslovný název o šesti písmenech, zatímco druhá má pětislovný název o 23 písmenech. Další tři hry budou Disney Epic Mickey: Rebrushed, Titan Quest 2 a Gothic Remake. Všech pět her bude možné hrát na stánku společnosti THQ Nordic.

Přečti si  Vydání systému PS5 Pro se skutečně dočkáme ještě letos

Na 2. srpna je také naplánována digitální přehlídka THQ Nordic, na které společnost podle svých slov oznámí tyto dva neoznámené tituly. Gamescom je mezitím naplánován na 21.-25. srpna.

Letošního Gamescomu se nezúčastní společnost Nintendo a i Ubisoft potvrdil, že se zúčastní. Uniklé informace tvrdí, že Microsoft bude mít navíc vlastní oznámení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno