Držitel IP Metro, kterým je společnost Koch Media rozhodl, že se digitální kopie Metro Exodus budou prodávat výhradně na Epic Store, tvrdí THQ Nordic.

Do vydání Metro Exodus již zbývá jen několik týdnů a očekávání fanoušků jsou opravdu vysoká. Avšak PC fanoušky hry v minulém týdnu zasáhla informace o tom, že digitální verze hry bude distribuována výhradně prostřednictvím Epic Store, což způsobilo značný rozruch.

Navíc ti, kteří předem objednali fyzickou verzi Metro Exodus na PC, dostanou klíč na Epic Store, kde si hru budou moci stáhnout, což se fanouškům líbí ještě méně.

Dle THQ Nordic se jedná o rozhodnutí držitele značky, kterým je Koch Media. Zdá se, že THQ Nordic se snaží od tohoto řekněme kontroverzního rozhodnutí distancovat, jelikož dle jejich vyjádření bylo cíle nabídnout hru hráčům na co nejvíce prodejních místech a neměli v úmyslu dávat někomu jakoukoliv časovou exkluzivitu.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Metro Exodus vychází na PC, PS4 a Xbox One 15. února.

2 KOMENTÁŘE

    • Loni v únoru THQ Nordic koupilo Koch Media a Deep Silver za 121 miliónů eur. Díky tomu získalo i značku Metro a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno