Nová herní myš Razer Viper V2 Pro s hmotností pouhých 58 g vstupuje na scénu esportu s vylepšenými optickými spínači myši Gen-3 a novým optickým senzorem Focus Pro 30K.

Společnost Razer dnes představila ultralehkou bezdrátovou herní myš Viper V2 Pro, která je až po okraj vybavena exkluzivními špičkovými technologiemi a navržena ruku v ruce se zpětnou vazbou od profesionálních hráčů esportu. Myš Viper V2 Pro je o více než 20 % lehčí než Viper Ultimate a díky spínačům nové generace, lepší výdrží baterie a zcela novému optickému snímači Focus Pro 30K nastavuje nový standard pro soutěže. Jedná se tedy o čistě výkonnou myš, která již získala status legendy esportu.

Rychlejší. Lehčí. Smrtelnější.

Pečlivě jsme zvažovali každý gram modelu Viper V2 Pro, abychom se ujistili, že výměnou za nižší hmotnost nedojde k omezení jiných funkcí,” řekl Chris Mitchell, vedoucí divize PC Gaming společnosti Razer. “Nespokojili jsme se s pouhým snížením hmotnosti. Při vývoji myši Viper V2 Pro hráli významnou roli jak profesionálové z oblasti esportu, tak širší komunita uživatelů, kteří se zabývali svými připomínkami, ať už se týkaly vylepšení spínačů a snímačů, nebo něčeho tak jednoduchého, jako je optimalizace výstupku bočních tlačítek.

Myslím, že tato myš byla stvořena přímo pro mě,” řekl Jimmy “Marved” Nguyen, profesionální hráč VALORANT za OpTic Gaming. “Tvar a hmotnost mi perfektně padnou do ruky, připadá mi jako přirozené prodloužení mého těla. Nepodobá se ničemu jinému.”

Přečti si  Z monitoru ViewSonic XG320Q nebudete chtít spustit oči

Marved používá prototyp nové iterace Viperu a nedávno vytvořil rekord v počtu zabití během VALORANT Champions Tour 2022 (VCT) s 35 zabitími a byl také zvolen MVP velkého finále. OpTic Gaming obsadil první místo turnaje, čímž se nová generace Viperu zapsala do historie VALORANT ještě před debutem produktu.

Špičkový výkon na dosah ruky

Součástí modelu Viper V2 Pro je také nový optický snímač Focus Pro 30K, který dosahuje přesnosti rozlišení 99,8 %. Tento nový výkonný snímač je vybaven funkcemi umělé inteligence, jako jsou Smart Tracking, Motion Sync a Asymmetric Cut-off, které zajišťují maximální výkon na nejvyšších úrovních hry. Funkce Asymmetric Cut-off byla vylepšena tak, že podporuje až 26 granulovaných úrovní nastavení výšky oproti 3 u předchozí verze. Tato širší škála přizpůsobení umožňuje uživatelům nastavit vzletovou a přistávací vzdálenost, která je vyladěna podle jejich herního stylu.

Myš Viper V2 Pro je vybavena novými optickými spínači Razer Optical Mouse Switches Gen-3, které jsou příjemnější na dotek a mají ještě delší životnost kliknutí, takže se obejdou bez problémů s dvojím kliknutím a bez zpoždění. Tyto nové spínače jsou dimenzovány na životnost až 90 milionů kliknutí, což zvyšuje hodnotu nabídky o více než 25 % oproti životnosti spínačů předchozí generace.

Přečti si  Western Digital se inspiruje hráči všech úrovní a rozšiřuje své portfolio SSD disků WD_Black

Hardware, Razer, Myš

Pro profesionály

“Viper V2 Pro byl od základu vytvořen ve spolupráci s nejlepšími hráči na světě s cílem poskytnout jim revoluci, která jim umožní zlepšit jejich výkon,” řekl Flo Gutierrez, ředitel Global Esports společnosti Razer. “V průběhu vývoje myši jsme sbírali kritickou zpětnou vazbu od našich hráčů a znovu a znovu jsme slyšeli, že hmotnost, senzory a spínače jsou zdaleka nejdůležitější. Všechny tři tyto aspekty jsme zdvojnásobili a výsledek skutečně hovoří za vše: vyzkoušejte ji a už ji nikdy nepustíte z ruky.”

Pro profesionální hráče esportu je důležitý každý aspekt herní myši, až po přizpůsobení, které je uživateli umožněno. Myš Viper V2 Pro se nyní dobíjí prostřednictvím rozhraní Type-C a je vybavena tlačítkem pro ovládání DPI na spodní straně myši, které umožňuje flexibilní nastavení citlivosti za chodu, aniž by bylo nutné se ponořit do softwaru. V krabici s myší Viper V2 Pro jsou dodávány další pásky na úchop předpřipravené podle tvaru myši Viper V2 Pro, nabíjecí kabel Razer Speedflex a prodlužovací USB klíč 2,4GHz HyperSpeed, což zajišťuje, že každý hráč je připraven na úspěch bez ohledu na to, jak chce hrát.

Lehká bezdrátová herní myš, která dosahuje vysokého výkonu, je nyní k dispozici v černé a bílé barvě s doporučenou cenou 159.99€.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno