Rod Fergusson, manažer Coalition Studio, uvedl, že příběh Gears 5 není jako u předchozí hry a Kait, jako hlavní postava je naprosto přirozeným rozhodnutím.

Gears of War 5 podniká mnoho zajímavých kroků k inovacím a změnám starého vzorce a jednou z hlavních změn bude, že hlavní protagonistkou bude právě Kait.

Kait se prvně objevila v Gear of War 4 jako parťačka JD Fenixe. Nicméně v Gearsech 5 bude ona hlavní postavou a Marcus Fenix odhalí pravdu o jejím původu.

Bylo to opravdu přirozené rozhodnutí. Když jsme se vrátili a podívali jsme se na to, jaký byl příběh Gears of War 4, jako u Mad Max Fury Road, ten film je opravdu o příběhu Furiosy a Mad Max jí pomáhá dokončit příběh a příběh Gears of War 4 kde Kait se snaží zachránit svou matku a JD Fenix ​​jí pomáhá. Když jsme se podívali na příběh Gears 5, tak jsme se ponořili do minulosti Kait a jejích rodinných vazeb. Cítili jsme, že bude daleko lepší vyprávět příběh přímo z její perspektivy.

Přečti si  Blizzard za poslední 3 roky ztratil 29% své hráčské základny

Rod Fergusson také hovořil o Gears Tactics, tahové strategické hře ve vesmíru Gears of War. Uvedl, že vývoj hry je v plném proudu. “Jsme přímo v srdci vývoje Gears Tactics.

Gears of War 5 vychází na Windows 10 PC a Xbox One v průběhu příštího roku. Hra má podporovat Xbox Play Anywhere.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno