Tom Clancy’s The Division 2 zahájil svou desátou sezónu a přináší novou zápornou postavu, nové úrovně obtížnosti, novou kořist a další.

Uprostřed všech oznámení od Sony a Nintendo Ubisoft tiše oznámil, že sezóna 10 Tom Clancy’s The Division 2 právě začala. Níže se podívejte na trailer k nové sezóně.

10. sezóna Tom Clancy’s The Division 2 sleduje příběh nového cíle: generála Petera Andersona. S mocenským vakuem uvnitř True Sons a pádem Antwona Ridgewaye Anderson zprostředkovává mír s Black Tuskem, aby se pokusil zničit divizi.

Mezi nové funkce 10. sezóny patří 3 nové obtížnosti pro režim Countdown pro osm hráčů. To znamená, že Countdown má nyní obtížnosti Normal, Hard, Challenging a Heroic v závislosti na počtu hráčů a jejich úrovních dovedností. Nová legendární obtížnost se také přidává Tidal Basin a the Manning National Zoo strongholdů.

Přečti si  Hlavní příběh Lies of P má 30 hodin

V nové sezóně jsou k dispozici také nové zbraně a vybavení. To zahrnuje tři nové exotické předměty: puška Doctor Home, pistole Busy Little Bee a rukavice Bloody Knuckles.

Kromě všeho ostatního se Expertise cap také zvyšuje z 20 na 21 a hráči, kteří mají Season 10 pass získají další odměny.

Tom Clancy’s The Division 2 je nyní k dispozici ro konzole a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno