Když v neděli Geoff Keighley avizoval oznámení “Cool and Fun” hry, asi nikoho nenapadlo, že se bude jednat o návrat více než 20 let staré série. Tony Hawk se vrací v remasteru prvních dvou dílů.

Studio Vicarious Gaming můžete znát jako především díky remakům a remasterům různých her. V poslední době se postarali především o Insane trilogii Crashe Bandicoota, ale svou stopu zanechali i na Skylanders nebo Destiny 2. Nyní se spojili s Activisionem a fanouškům z ikonické série přinesou remastery prvních dvou dílů.

Vše bylo odhaleno 12. 5., na narozeniny Tony Hawka, během streamu Geoffa Keighleyho a jeho Summer Game Festu. Vývojáři slibují, že se můžeme těšit na klasickou hratelnost, na které jsme si v roce 1999 všichni ujížděli i na chytlavý soundtrack, který k Tonymu prostě patří. Kromě kompletního seznamu tratí, jezdců editoru se ale dočkáme i několika novinek. Za zmínku jistě stojí Online Multiplayer, který pochopitelně na PS1 k dispozici nebyl.

(trailer s následným rozhovorem začíná v čase 27:55)

Zajímavostí jistě je, že ačkoliv se i dle názvu jedná o dva odlišné tituly (1 a 2), remaster bude jen jeden a oba díly budou maximálně propojeny. Vicarious Visions se již nechali slyšet, že se jim bohužel nepodařilo zajistit 100% songů, které hry obsahovaly.

Přečti si  Trailer k Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids naznačuje potíže v Irsku

Tony Hawk Pro Skater 1 a 2 vychází 4. září pro PC a konzole PlayStation 4 a Xbox One.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno