Společnost Turtle Beach kupuje výrobce ovladačů a headsewtů PDP za 118 milionů dolarů v rámci zásadních změn ve svém podnikání, alokaci kapitálu a vedení.

Tato zpráva byla oznámena v oficiální tiskové zprávě v noci. Akvizicí chce společnost Turtle Beach vytvořit „mocnou firmu v oblasti hardwarového herního příslušenství s vedoucí pozicí v oblasti konzolových headsetů a ovladačů, umocněnou významnými finančními synergiemi“.

Společnost PDP je nejvíce známá svými oficiálně licencovanými cenově dostupnými ovladači pro všechny hlavní platformy, včetně těch od společností Nintendo, Microsoft a Sony. Mezi další partnery patří společnosti SEGA a Victrix. Tento americký výrobce periferií nabízí řadu ovladačů také pro trh s PC. Kromě prodeje ovladačů společnost PDD v současné době prodává také různé náhlavní soupravy pro konzole a PC spolu s příslušenstvím a pouzdry.

Přečti si  Nový dokumentární film World of Warships Frog Fathers: Lessons from the Normandy Surf připomíná 80. výročí Dne D

Je mi ctí pracovat s úžasným týmem společnosti Turtle Beach, nyní včetně našich nových kolegů z PDD, a pokračovat v dodávání fantastických nových produktů pro hráče a hodnot pro naše akcionáře,“ řekl čerstvě jmenovaný generální ředitel společnosti Turtle Beach Cris Keirn. „Ve spolupráci s našimi partnery v oboru a díky spojeným zkušenostem našich týmů budeme řídit transformační změnu rozsahu a výkonu společnosti s inovacemi a rozšířením našich vedoucích pozic v kategoriích herního příslušenství.“

Terry Jimenez, předseda představenstva a předseda výboru pro zvyšování hodnoty, dodal: „Akvizice společnosti PDP, oznámení modifikované nabídky v holandské aukci a jmenování Crisa Keirna na pozici našeho příštího generálního ředitele jsou významnými výsledky, které jsou výsledkem důkladného přezkoumání našich budoucích obchodních příležitostí. Jsme rádi, že můžeme přivítat tým společnosti PDP ve společnosti Turtle Beach, a těšíme se, že budeme moci těžit z našeho lepšího finančního profilu, portfolia herních produktů a špičkového týmu v oboru.

Přečti si  The Last of Us Season 2 od HBO by mělo mít premiéru v první polovině roku 2025

Bude zajímavé sledovat, jak se budou produkty společnosti Turtle Beach po koupi PDP vyvíjet. Společnost Turtle Beach je známá svými headsetyi, ovladači a simulačními periferiemi v různých segmentech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno