V Bungie probíhá každoroční událost nazvaná Carnival, během níž vývojáři dostávají volnou ruku k tomu, aby povolili uzdu své fantazii a kreativitě a ukázali, co by chtěli tvořit.

A právě během loňské události, která probíhala v lednu 2018 vytvořila skupina devíti vývojářů prototyp bojové hry, která je postavena na enginu Destiny. Prototyp byl pojmenován Destiny of Fighters: Super Turbo. Video tohoto prototypu sdílel bývalý dlouholetý zaměstnanec studia Bungie David Candland. Ten byl dle svého vyjádření zodpovědný za všechny UI v tomto prototypu.

cílem jeho týmu bylo „vytvořit funkční, ale Cheesey  Over-The-top, retro bojovou hru. Candland připouští, že prototyp má řadu nedostatků, ale na vývoj měli pouhé čtyři dny a i tak je fajn vidět, co vývojáři mohou udělat, když dostanou volnou ruku.

Přečti si  Vault of Glass dorazí do Destiny 2 na konci května

Prototyp představuje dva bojovníky, kterými jsou Lord Shaxx a Ikora Rey, i když jejich vzhled je oproti Destiny poněkud pozměněn, kupříkladu Ikora má na sobě helmu Celestial Nighthawk, která je primárně určena pro Huntera. Jako speciální údery používají: Shaxx – Fist of Havoc,kterým disponují Titáni a Ikora používá Nova Warp.

Chtěli byste například free-to-play bojovou hru ze světa Destiny?

Destiny 2 je nyní k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno