Ubisoft právě oznámil změnu vývojáře pro nadcházející Prince of Persia: The Sands of Time Remake

Ubisoft Pune a Ubisoft Mumbai již nebudou společně vyvíjet remake a místo toho jej přebírá Ubisoft Montreal.

Vývoj Prince of Persia: The Sands of Time Remake bude nyní řídit Ubisoft Montreal, samotné místo kde se epická trilogie Sands of Time zrodila,“ napsal francouzský vydavatel na oficiální twitterový účet Prince of Persia. „Toto rozhodnutí je důležitým krokem a tým, který staví na práci dosažené Ubisoft Pune a Ubisoft Mumbai, si nyní udělá čas na přeskupení rozsahu hry, aby vám poskytl ten nejlepší zážitek pro tento remake celé hry.

Přečti si  Marvel's Midnight Suns nebude spolupracovat s Doctorem Strangem v Multiverse of Madness

Zdá se, že předělávka Sands of Time trpí trpkým vývojem. Po oznámení remaku v roce 2020 Ubisoft sklidil kritiku poté, co se z traileru zdálo, že předělaná hra byla sotva upgradem oproti původní verzi na PS2. Ubisoft si vzal tuto kritiku k srdci a odložil The Sames of Time Remake na březen 2021, aby zlepšil jeho vizuální věrnost. To se pak znovu odložilo na neurčito s konečným oknem vydání někdy v roce 2022.

Loni v říjnu Ubisoft vydal kuriózní aktualizaci, která nám má připomenout, že The Sands of Time Remake je stále ve vývoji, ale neposkytl nám aktualizované datum vydání. Dnešní aktualizace podobně nezmiňuje datum vydání nebo dokonce skutečnost, že hra je stále naplánována na tento rok. Je však třeba poznamenat, že když vydavatelé změní vývojáře, obvykle to vede k dalšímu významnému zpoždění.

Přečti si  Ubisoft do her zahrne klimatické problémy

Nová zpráva naznačuje, že na cestě by mohl být další princ z Persie. 2.5D Prince of Persia se zjevně vrátí ke kořenům série a bude čerpat inspiraci z titulů Ori pro platformovou adventuru s titulním Princem v hlavní roli. Očekávejte, že Ubisoft o tomto titulu učiní oznámení koncem tohoto léta.

Prince of Persia: The Sands of Time je nyní ve vývoji pro konzole a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno