Aktualizace:

Ubisoft oznamuje, že Gods & Monsters, Watch Dogs Legion a Rainbow Six Quarantine budou hrami pro konzole příští generace. 

Během konferenčního hovoru, který se konal po oznámení finančního ředitele společnosti Ubisoft, Frédérick Duguet uvedl, že tyto tři hry budou tituly pro příští generaci konzolí. “Hry budou vydány mezi Q2 a Q3 příštího fiskálního roku [červenec – prosinec 2020] a budou optimalizovány pro příští generaci konzolí,” řekl Duguet.

Původní zpráva:

V poslední aktualizaci společnost Ubisoft oznamuje, že odkládá vydání tří svých nadcházejících titulů.

Po oznámení od Naughty Dog, že odkládá vydání TLOU 2 o tři měsíce, přichází s oznámením o zpoždění svých titulů také Ubisoft, který informuje, že jeho nadcházející tři tituly: Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine a Gods & Monsters, budou vydány od března 2020 do března 2021.

Přečti si  Dying Light 2 bude mít „mnohem více“ eventů v otevřeném světě, než měl první díl

Původně měly hry být vydány takto: Watch Dogs Legion 3. března 2020, Rainbow Six Quarantine v průběhu roku 2020 a Gods & Monsters 25. února 2020. To už neplatí a společnost Ubisoft zatím nová data vydání bohužel neoznámila, ale zdá se, že rozpětí může být od jednoho měsíce, po jeden rok.

Jako důvod uvedla společnost Ubisoft ve svém prohlášení delší dobu vývoje a dosažení vyšší kvality hry, i když to „jde proti jejich plánům na stabilnější vývojový model“.

Stručně řečeno, kvalitnější hra dělá fanoušky šťastnější a přináší společnosti větší zisk po dlouhou dobu než titul, který nemusí splňovat požadovaný standard. Kolik titulů využilo více času na vývoj, uvidíme příští rok, kdy se hry dostanou na trh.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno