Ubisoft dráždí hráče s návratem Splinter Cellu každou chvíli, ale dosud jsme se žádného oznámení či jiné oficiální informace o vývoji nového dílu nedozvěděli.

Sám generální ředitel Ubisoftu Yves Guillemot v loni řekl, že společnost čeká na správný okamžik pro návrat série.

Nyní však Guillemot v rozhovoru pro čínskou publikaci Gamersky uvedl, že společnost vyvíjí „nový typ zážitků, ale na různá zařízení“. Guillemot také řekl, že společnost „na značce dnes hodně pracuje, aby se vrátila, ale zatím nedokáže říci kdy přesně se Splinter Cell vrátí, protože tyto věci vyžadují určitý čas. Dle jeho slov Ubisoft hledá ten pravý čas pro velký návrat této série. 

Fanoušci série Splinter Cell tak budou jistě po těchto informacích opět zklamáni, zejména poté, co se před časem objevili informace o tom, že dabér Sama Fishera teasoval vznik nové hry a i samotní analytici předpovídali, že by se nový díl mohl objevit již v tomto roce. Od vydání posledního dílu uplynulo dlouhých šest let.

Pokud však Ubisoft čeká na pravý okamžik , kdy oznámit velký návrat série, nabízí se možnost, že by tomu tak mohlo být s příchodem nové generace konzolí.

Přečti si  Nejnovější aktualizace pro Xbox Series X | S dělá rychlé obnovení ještě rychlejším

 

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno