Před vydáním For Honor: Marching Fire oznámil francouzský vývojář a vydavatel Ubisoft, že For Honor překonal hranici 15 miliónů hráčů.

Aktuální seznam her společnosti Ubisoft se skládá z několika multiplayerových titulů, přičemž hned několik z nich s postupem času získává větší a větší popularitu.

Začátkem tohoto roku jsme se dozvěděli, že Rainbow Six Siege přineslo více než 30 milionů hráčů a dnes Ubisoft prozradil, že For Honor právě od svého uvedení v únoru 2017 překonalo hranici 15 milionů hráčů.

Přečti si  Společnost Sony údajně nutí vývojáře platit za podporu Crossplay

Za tímto titulem stojí především Ubisoft Montreal, který se v těchto dnech připravuje na vydání rozšíření s podtitulem Marching Fire. Tato obří aktualizace přinese do hry novou čínskou frakci nazvanou Wu Lin, režim 4v4, režim Arcade a další menší vylepšení.

For Honor je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One, přičemž rozšíření Marching Fire vychází 16. října.

9 KOMENTÁŘE

  1. Je třeba brát v potaz, že na toto číslo mají velký vliv také free víkendy, kdy hru vyzkouší velký počet hráčů, ale jen minimální % z nich u hry zůstane

  2. Hra to není vůbec špatná, svého času mne bavila hodně… naprosto ji ale zabili špatně servery, kdy hra každou chvíli padala. Nakonec jsem s tím sekl… teď je to už údajně lepší.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno