Anthem sice ještě nevyšel na žádnou z uvedených platforem, ale fanoušci již přemýšlí o budoucnosti hry.

Všem je jasné, že současná generace herních konzolí je na samém konci své životnosti a tak je logické, že se hráči začínají ptát na to, zda takzvané live service hry budou moci následně přenést na konzole nové generace. Tato otázka se pochopitelně týká i hry Anthem, se kterou mají tvůrci údajně desetiletý plán.

I když zatím nemáme žádné oficiální informace o tom, že by byl Anthem pro negt-gen konzole aktuálně vyvíjen, tak Chad Robertson z BioWare potvrdil, že uložená data se přenesou na další konzole, pokud k tomu bude příležitost.

Jak se zdá, tak bychom mohli vidět podobný postup, jako v případě prvního Destiny, kde bylo rovněž možné uložená data přenést na současnou generaci konzolí.

Přečti si  Starfield nevyjde v tomto roce

Pochopitelně všechny výše uvedené informace budou v závislosti na tom, jak bude nakonec Anthem po svém vydání úspěšný. Pokud však bude hra úspěšná a dokáže udržet značnou hráčskou základnu, pak je verze pro další generace téměř jistá. Navíc pokud by se potvrdily spekulace o podpoře zpětné kompatibility, potom by mohl být Anthem jednoduše přenesen v rámci této služby.

Anthem vychází na PC, PS4 a Xbox One 22. února.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno