Podle nového úniku již studio Rockstar Games dokončilo celý příběh pro nadcházející Grand Theft Auto 6.

O GTA 6 se již několik let říká, že je ve vývoji, ale studio Rockstar Games zatím nedalo jediný oficiální náznak toho, kdy fanoušci mohou šestý díl očekávat. Podle nového úniku by to však mohlo být dříve, než si lidé myslí.

Nedávno jsme vás informovali o tom, že GTA 6 by i přes údajně obří mapu mělo mít při vydání méně obsahu, který by měl být do hry následně dodáván aktualizacemi a placenými DLC.

Grand Theft Auto  je jednou z nejpopulárnějších a nejvlivnějších videoherních značek všech dob a pátý díl se těší stále obrovské popularitě, zejména díky GTA Online. Celých sedm let od svého prvního vydání je  GTA 5  jednou z nejstahovanějších her na PS4 a dalších platformách.

Od vydání GTA 5 v září 2013 fanoušci série trpělivě čekají na příchod šestého dílu, Rockstar Games však zatím fanouškům nedala jasně najevo, kdy mohou šestý díl očekávat a dokonce jeden z dabérů vyzval fanoušky, aby neposlouchali žádné úniky. 

Ten nejnovější ze spolehlivého zdroje však tvrdí, že příběh pro GTA 6  již byl dokončen. To pravděpodobně znamená, že vývoj zbývající části hry nyní probíhá. Je však důležité poznamenat, že i když příběh hry může být dokončen, tak to nemusí nutně znamenat brzké dokončení samotné hry a to i přes nedávno uvedenou informaci, že hra je již z 60-70% hotová.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Dokud Rockstar Games nevdají jakoukoliv oficiální informaci, je těžké odhadovat jak na tom GTA 6 skutečně je. Bude však zajímavé sledovat, zda se studiu podaří překonat kvality pátého dílu, který nastavil laťku nebývale vysoko. 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno