Uniklé obrázky konzole příští generace s označením PS5, které se na internetu objevily před pár dny, jsou falešné.

Během víkendu řada herních webů uveřejnila “uniklé” fotografie prototypu herní konzole PlayStation 5 na které se můžete podívat níže. Tyto obrázky jsou postaveny na koncept renderu jednoho tech blogu. Tvůrci vytvořili  tento koncept PS5 ve spolupráci s Bonami Spelcomputer Museum.

Ruský tech web využil těchto renderů k vytvoření vlastního konceptu, který následně použil jako exkluzivní “únik”. V podstatě se tak jedná o falešnou ruskou zprávu, která je kompletně bezpředmětná.

Existuje spousta úniků a spekulací ohledně data vydání PS5, i toho, kdy můžeme očekávat nějaké oznámení. Ovšem zatím každou informaci, která není oficiální, je třeba brát s rezervou.

Sony zrušila letošní PlayStation Experience 2018, stejně jako oznámila vynechání E3 2019, což je silný signál toho, že se oznámení PS5 nedočkáme dříve než v druhé polovině příštího roku.

Přečti si  Interní recenze Microsoftu nešetří chválou na The Last of Us Part 2

Kdy bude PS5 vydána?

To je otázka za milión, která nedá mnohým fanouškům spát, ale dle všech indícií a názorů odborníků, by měla být konzole vydána na podzim roku 2020. Samozřejmě, všechno je v tomto okamžiku neoficiální a pouhou spekulací, která je založena na zkušenostech s herního průmyslu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno