Multiplayerové odhalení pro Call of Duty: Black Ops Cold War na svém konci obsahovalo ochutnávku zombie režimu. Nejnovější únik informací odhaluje některé podrobnosti k tomuto režimu.

Přestože byl klip krátký, poskytl fanouškům časnou ochutnávku toho, jak  budou Zombies vypadat. Fanoušci si rychle všimli podobností mezi klipem k Cold War a WW2.

Fanoušci si všimli, že schodiště zobrazené v klipu velmi připomíná mapu Nacht der Untoten z World at War. I když nejde o oficiální potvrzení, mnoho fanoušků doufá, že pro sérii může být připraven návrat ke klasickým setkáním se zombie. Krátce po odhalení poskytl populární leaker Call of Duty Tom Henderson fanouškům další konkrétní podrobnosti.

Jeho informace se týkaly hlavně fanouškovské mapy Nacht der Untoten , protože dává slušný důvod, aby se ikonická mapa ve studené válce vrátila Ačkoli tvrdí, že herní režim bude obsahovat novou posádku, říká, že v celém zařízení budou nacističtí i ruští zombie. Herní režim údajně bude obsahovat zbraně z druhé světové války a hráči budou omezeni pouze na světlo z pochodní, pokud dokud nebudou moci rozsvítit.

I když zní tato informace přinejmenším zajímavě, mohou se fanoušci Cold War cítit poněkud podvedeni, protože hra díky těmto informacím začíná působit, jakoby byla spíchnuta horkou jehlou. S tolika neznámými, které Cold War nabízí, mohl herní režim Zombies podniknout zcela novou cestu a nabídnout odlišný zážitek. Jedinou novinkou, z níž je mnoho fanoušků nadšených, je to, že Nacht Der Untoten potvrzuje, že hra bude využívat časovou osu Aether.

Přečti si  Activision teasuje postavy Ramba a John McClana pro Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Black Ops Cold War vychází na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX 13. listopadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno