Epizoda 2 pro The Division 2 je naplánována na vydání letos v říjnu a s ní přijdou do hry velké změny gearu a lootu.

Akční looter shooter The Division bylo společností Ubisoft vydáno začátkem tohoto roku pro velmi slušnou hráčskou základnu. I díky tomu, mělo studio Massive Entertainment mnoho informací od hráčů a proto usilovně pracovalo na vyvarování se problémů s vyvážením, kterými trpěl první díl.

Aktualizace 4 The Division 2 přinesla nové specializace, aktualizace dovedností a další. Hlavní herní designér Nikki Kuppens však i nadále pracoval na dalších vylepšení a vyvážení hry, které do hry dorazí společně s Title Update 6.

Za prvé značkový gear set bude nyní zkompletován pouze čtyřmi předměty i když nebude tak silný jako v případě, že hráči budou mít kompletní set. Hráči již nebudou muset hádat, jaké sloty jsou pro určitý kus k dispozici. To přinese novou flexibilitu pro hráče a jejich sestavy při zachování životaschopnosti současných sestav.

Přečti si  Far Cry 6, Rainbow Six Quarantine a The Division Heartland vyjdou před 31. březnem 2022

Raidové soupravy budou dostupnější, ale batohy a hrudníky budou k dispozici pouze v raidu. V souladu s tím budou batohy a hrudníky silnější s novým talentem špičkové kvality, který bude přidán do hry. Kromě batohů a kusů hrudníku dostali i pojmenované předměty trochu péče, aby se staly silnějšími a hráči dostali trochu více vzrušení při jejich dropnutí.

Vývojáři uvažují o přidání 35 nových pojmenovaných položek do hry, přidání speciálních vizuálů a zvýšení power pro předměty s talenty. Tyto talenty budou výkonnějšími verzemi existujících talentů, ale pravděpodobně nepoužitelné u jiných položek, než je odpovídající pojmenovaná položka.

Všechny nové položky v The Division 2 bude snazší získat pomocí nového systému rotace lootu. Hráči budou mít možnost cílit na konkrétní kus v náhodné rotaci. To ukáže hráči, v jakých zónách a v jakých misích má šanci požadovaný loot získat. Aby hráči věděli, zda si vybrali loot který loví, bude do hry přidán nový systém, který bude informovat o lootovaném předmětu.

Přečti si  Uncharted 4: A Thief's End si stáhlo a zahrálo přes 37 milionů hráčů

Aktualizace také zahrnuje řadu změn kvality života, včetně návratu k tomu, aby hráči mohli sdílet položky mezi všemi svými agenty, více materiálů dropnutých z NPC a větší příležitosti pro shromažďování materiálů. Díky velkým aktualizacím, jako je tato, vývojáři dělají vše, co je v jejich silách, aby zajistili, že hráči budou mít v The Division 2 stále co dělat.

The Division 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno