Podle nejnovějšího úniku příběhu je GTA 6 prý o dvou dvojčatech, která stojí na opačných stranách. A Vice City by se skutečně mohlo vrátit.

Dokud se GTA 6 v určitém okamžiku oficiálně neobjeví, pravděpodobně budeme neustále číst o únicích a spekulacích, které budou předmětem vášnivých debat všech fanoušků. 

Tentokrát tu máme únik, který hovoří o příběhu hry a nutno poznamenat, že zní velmi věrohodně a zapadá do některých dalších, které se dříve objevily. V GTA 6 budeme údajně hrát za dvojici sourozenců – dvojčat, kteří jsou odděleni a později se znovu setkají. Jsou však na dvou různých, vzájemně bojujících stranách.

Podle úniku od uživatele Twitteru mattheusvictorbr se příběh GTA 6 točí kolem dvojice sourozenců, přesněji dvojčat. Jejich rodiče umírají rukou drogového kartelu v Jižní Americe, když jsou oba ještě děti. Sestra a bratr jsou pak odděleni. On skončí v USA, kde skončí u pseudo-DEA DEO, protidrogové agentury. Ona se potom naopak propracuje v žebříčku jihoamerického kartelu velmi vysoko a stane se opravdovým zabijákem.

Přečti si  Oznámení data vydání God of War Ragnarok, přijde již brzy, tvrdí Jason Schreier

Prolog hry má ukazovat smrt rodičů v Brazílii a to by zapadalo do toho, že se vždy mluvilo o jihoamerickém prostředí a časových skocích. Hlavní příběh hry se však prý odehrává v roce 2023 nebo 2024. Snad nejzajímavější ze všeho je konflikt mezi sourozenci, kteří „těžkou cestou“ zjistí, že stojí na opačných stranách drogových a kartelových válek. Kdo ví, možná se nakonec spojí, aby se pomstili… Nepřipomíná vám to náhodou něco?

Vice City jako možné místo konání. V souladu s příběhem kartelu by nás GTA 6 mělo zavést do Vice City inspirovaného Miami. Svou roli by ale mohla sehrát i Kuba, Kolumbie a Carcer City, známé z Manhunt. To zní logicky a zapadá to do mnoha předchozích dohadů a úniků, od lokací přes příběh až po hratelnou ženskou hrdinku. V každém případě bychom se nedivili, kdyby se tento únik ukázal jako pravdivý.

Přečti si  Série Persona bude dostupná i na Nintendo Switch

Kdy vyjde GTA 6? To může ještě chvíli trvat, Rockstar sice vývoj hry již oficiálně potvrdil a urychlil vývoj, aby hra mohla být představena ještě letos, ale nejnovější únik zmiňuje plánované vydání v roce 2024, ale na to si určitě nevsadíme. 

Co si myslíte o tomto úniku a příběhu hry? Dejte nám vědět v komentáři.

GTA 6 je nyní ve vývoji pro konzole a možná i PC.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno