Vampire: The Masquerade – Swansong je další RPG z vesmíru World of Darkness, která bude k dispozici v roce 2021.

Během několika posledních let bylo oznámeno několik nových titulů ze série Vampire: The Masquerade a několik dalších dosud neoznámených je ještě ve fázi vývoje. Zdá se však, že Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 a Vampire: The Masquerade – Swansong budou největšími projekty inspirovanými World of Darkness.

Včera byl vydán nový trailer k Vampire: The Masquerade – Swansong, který podrobně popsal zasazení hry a poskytl pohled na řadu postav. V Swansongu budete hrát za tři různé upíry ze tří různých klanů. Každé rozhodnutí, které během hry učiníte, bude mít vliv na příběh a bude mít své důsledky.

Přečti si  Destruction AllStars odstartovalo svou první sezonu

Podle vývojářů bude Swansong představovat vzájemně propojené příběhy, ve kterých jsou fakta a fikce a  je na vás, abyste použili různé úhly pohledu k nalezení pravdy.

Big Bad Wolf, tým stojící za Vampire: The Masquerade – Swansong, je mladé studio, které vydalo epizodickou logickou hru The Council, v roce 2018.

Vampire: The Masquerade – Swansong vyjde v roce 2021 pro PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X a PC v obchodě Epic Games Store.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno