Focus Home Interacive a Dontnod Entertainment vydali první z řady vývojářských deníků ke své připravované hře Vampyr. První deník nese název “Vytváření příšer”.

Dontnod Entertainment, vývojáři hry Vampyr , zvou fanoušky do svého ateliéru na první pohled tvůrčího procesu pro jejich nadcházející akční RPG. V první epizodě těchto originálních deníků realizovaných filmovým oddělením společnosti Focus Home Interactive, máme možnost spatřit první exkluzivní herní záběry.

V epizodě I: Vytváření příšer, nám Dontnod dává více informací o Jonathanovi Reidovi, doktorovi proměněného na vampýra. Reidův “stav” mu odhalil novou temnou realitu, která ho vrazila k jedné z ukrytých společností ubohých bytostí jako je nyní on sám.

Hra Vampyr je zasazena do Londýna v období roku 1918, kdy je město oslabeno světovou válkou a navíc zpustošeno i španělskou chřipkou. Tato situace tvoří velmi důležitou část identity vampýra. Studio nutí hráče přijmout pocit duality, kterou Dr. Jonathan Reid trpí a dává hráčům naprostou svobodu ve výběru koho zabít a koho ušetřit. Každé zabití má ve hře své důsledky a je jen na hráčích aby vyvážili potřebu nakrmení se s rychle se zhoršujícím stavem města.

Přečti si  Lost Judgment bylo oficiálně oznámeno a vyjde na konci září

Vydání hry Vampyr je po jejím odkladu naplánováno na jaro tohoto roku pro PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno