Pokud si ještě pamatujete tajuplný a záhadný ostrov ze seriálu LOST, který byl plný záhad, tak právě ten nyní můžete díky editoru map navštívit ve Far Cry 5, kde již fanoušci vytvořili opravdu velké množství map z kultovních her, filmů i seriálů.

Youtuber jménem Un-Break-Able si dal tu práci, že v tomto editoru kompletně přetvořil celý ostrov z televizního seriálu Lost. Velikost mapy mu sice bránila vytvořit ostrov v měřítku 1: 1, přesto ho však dokázal vykreslit velmi detailně. Vzhledem k možnosti editoru musel měřítko ostrovu poněkud poupravit a zmenšit.

Přečti si  Armor v Ratchet & Clank: Rift Apart nebude naštěstí jen kosmetický

Seriál Lost byl na svém vrcholu v letech 2004 až 2010, kdy každá nová série přinášela mnohem více nadpřirozena a prvky sci-fi. Ovšem ke svému konci se kvalita seriálu snižovala natolik, že i samotní fanoušci byli rádi, že došlo k jeho ukončení. Ovšem dodnes si všichni pamatujeme řadu charismatických postav, jakými jsou Sawyer, Kate Austen, John Shephard, Hurley, John Locke, Desmond a v neposlední řadě i “ti druzí” mezi nimiž nejznámější Benjamin Linus, či Jacob.

Mapa s názvem LOST TV Series je k dispozici v Arcade editoru, ale jen na PS4, jelikož Ubisoft neposkytuje crossplatformové sdílení map.

Far Cry 5 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno