Nový trailer k Assassin’s Creed Valhalla odhaluje možnosti pohlaví, která umožňuje změny Eivor automaticky během různých částí příběhu.

Jedním z trendů, který si Ubisoft zřejmě vybral z Assassin’s Creed Odyssey , je myšlenka mužské a ženské verze hlavní postavy Eivor. To přirozeně způsobilo, že fanoušci spekulovali o tom, která verze hrdiny Assassin’s Creed Valhalla bude považována za kanonickou. K překvapení všech vyšlo najevo, že hráči nebudou nutně muset hrát jen za jedno pohlaví a budou moci mezi pohlavími libovolně přepínat.

V novém videu zveřejněném společností Ubisoft s podrobnostmi o prvcích a přizpůsobení otevřeného světa se zejména na jedné obrazovce podařilo zaujmout větší komunitu Assassin’s Creed Valhalla . Po 3 minutách v traileru e hráčům zobrazí obrazovka výběru pohlaví s možnostmi výběru Eivora v mužské nebo ženské podobě. Tato hra však obsahuje i třetí možnost, díky které je většina lidí ještě více zmatená.

Přečti si  Biomutant bude na 12-15 hodin, pokud budete spěchat, v opačném případě vás hra bude bavit více než 65 hodin

Hráči se obrátili s žádostí o odpovědi na ředitele příběhu Darbyho McDevitta, který potvrdil, že tato třetí volba je kanonickou volbou pro Assassin’s Creed Valhalla. Takže ti, kteří nechtějí vybírat, mohou nechat Animus rozhodnout za ně.

McDevitt potvrdil, že to bylo zamýšleno od počátečních fází vývoje a je to hlavní součást celkového příběhu hry. Dále vývojář říká, že Eivor je specifická postava s určitou historií a pozadím na rozdíl od některých hrdinů, jako je velitel Shepard, které si hráč může zcela přizpůsobit.

Assassin’s Creed Valhalla vychází na PC, PS4, Stadia, Xbox One 10. listopadu, přičemž bude k dispozici také pro PS5 a XSX/S v den jejich uvedení na trh.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno