Více než 100 zaměstnanců opouští zákaznickou podporu Blizzard EU
Domů » Hry » Novinky » Více než 100 zaměstnanců opouští zákaznickou podporu Blizzard EU

Více než 100 zaměstnanců opouští zákaznickou podporu Blizzard EU

27.12.2018
Publikoval:

Blizzard Entertainment pravděpodobně chystá do roku 2019 několik velkých změn, jelikož více než 100 zaměstnanců nyní dobrovolně opouští zákaznický servis Blizzard EU.

Blizzard ujišťuje všechny své fanoušky, že tito zaměstnanci, kteří opouštějí Blizzard, nebudou mít žádný negativní vliv na jejich podporu zákazníkům v EU. Tito zaměstnanci z Corku v Irsku opouštějí zákaznický servis Blizzardu jelikož jim bylo nabídnuto větší množství peněz. Podle Eurogameru nabídl Blizzard zaměstnancům zákaznické podpory štědré odstupné a tito zaměstnanci opustí společnost na konci tohoto měsíce.

Tento odchod je součástí dobrovolného programu, který umožňuje zaměstnancům odejít s určitými penězi, aby mohli využít dalších pracovních příležitosti. Tento program byl v rámci společnosti nabízen více než pětkrát a množství peněz se  pokaždé navýšilo a nyní se rovná ročnímu platu. Dle Společnosti se jedná o dobrovolně odcházející zaměstnance, kteří dostanou velmi dobrý finanční základ pro svou další kariéru.

Přečtěte si  The Outer Worlds Day One Update má na Xbox One 38GB a 18GB na PS4

I když to na první pohled vypadá hezky pro zaměstnance, kteří odcházejí z Blizzardu, tak to není nejlepší zpráva pro zaměstnance zákaznického servisu, kteří ve společnosti nadále zůstávající pracovníky zákaznického servisu, kteří nyní musí pracovat více hodin, aby pokryli tuto náhlou ztrátu členů týmu.

K řešení těchto obav Blizzard uvedl, že všichni zaměstnanci podpory toto dělají zcela dobrovolně a nikdo není k ničemu nucen. Blizzard poté uvedl, že zákaznický servis v EU projde změnami a jejich služby zpětného volání budou k dispozici pouze do 17:00. To mohlo u zaměstnanců vyvolat značné obavy, ovšem společnost Activision Blizzard tvrdí, že nemají žádné plány uzavření své pobočky v Corku a budou i nadále pokračovat v přípravě vysoce kvalifikovaných, interních zaměstnanců, kteří budou profesionálové v oblasti služeb zákazníkům a dokáží vyhovět potřebám všech klientů.

 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

2 komentáře
  1. Profilový obrázek
  2. Profilový obrázek
Další doporučené příspěvky
 
Respawn přibližuje čtyři různé obtížnosti Star Wars Jedi: Fallen Order

A ještě jednou Star Wars Jedi: Fallen Order, tentokrát tu...