EA a Bioware oznámily datum, kdy odstartuje VIP beta test pro všechny předplatitele a majitele EA Access, přičemž demo bude zdarma k dispozici o týden později. 

EA a BioWare oznámili, že hráči budou mít možnost dostat se předčasně do beta verze Anthem, která nabídne jiný obsah, než NDA Alpha, kterou měli možnost hrát někteří hráči v loňském roce.

Ti, kteří mají hru předobjednanou, nebo jsou předplatiteli služeb EA Access a Origin Access, budou moci hrát Anthem VIP betu od pátku 25. ledna do neděle 27. ledna. Navíc všichni, kteří se demo verze zúčastní budou při vydání hry odměněni exkluzivním herním předmětem, který zatím nebyl blíže specifikován.

Všichni ostatní, kteří se o Anthem zajímají, ale nechtějí své peníze slepě investovat, budou mít možnost hru vyzkoušet o týden později od pátku 1. února do neděle 3. února. Dá se předpokládat, že beta bude prodloužena o den až dva v závislosti na tom jak bude u hráčů oblíbena.

Přečti si  Deskovka: Cesta za štěstím - Větší nuda, než ve skutečném životě...

Oba testy jak VIP, tak i následný test pro všechny, budou hráčům nabízet stejný obsah, kde si hráči budou moci vybrat Ranger, nebo další dosud nezveřejněný Javelin oblek, když navštíví hub ve Fort TARSIS. Následně si budou moci hráči vyzkoušet několik vybraných misí, které budou sloužit jako vzorek toho nač se hráči mohou těšit ve finální hře. Hráči začnou v betě na úrovni 10 a budou moci postoupit až na úroveň 15. Postup z beta testu nebude možno přenést do finální verze hry, jelikož hra nabídne na stejné úrovni mnohem více vybavení a obsahu.

Anthem vychází 22. února na PC, PS4 a Xbox One.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno