Crysis Remastered nevyjde později tento měsíc, jak jsme informovali, protože po úniku Crytec projekt stáhl zpět, aby jej ještě více vylepšil.

Po úniku a ohlasech na něj se Crytec rozhodl vydání Crysis Remastered odložit a hru vrátit zpět vývojářům. S oznámením přišel Crytec na oficiálním Twitteru Crisis.

Důvod zpoždění je zdánlivě způsoben faktem, že fanoušci z toho, co díky úniku mohli vidět, nebyli příliš nadšeni. Podle mnoha fanoušků není grafický upgrade v takové kvalitě, jak si mnozí představovali. Crytek jako takový naslouchá této zpětné vazbě a tak si na nový termín vydání budeme muset ještě nějaký čas počkat.

Původně mělo Crysis Remastered vyjít na PC, PS4, Xbox One a Switch 23. července a nyní měly být k dispozici předobjednávky hry, ovšem i ty Crytec zastavil. Pouze verze pro Nintendo Switch je nyní k předobjednání. Crytek řekl, že tato verze hry šla do prodeje ještě před tím, než bylo plánováno, a jako takové nechtějí zastavit předprodeje, které již začaly.

Přečti si  Halo Infinite bude podporovat multiplayer cross-play a cross-progres

Na základě formulace Cryteku se nezdá, že by byla hra odsunuta o řadu měsíců. O novém termínu vydání vás budeme okamžitě informovat.

Crysis Remastered je nyní ve vývoji pro PC, PS4, Xbox One a Switch.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno