Vyhlášení:
Výherci PlayStation Magazínu se stávají:
Libor Fisbi Krevnak, Petr Skřivan a Martin Eliáš
GRATULUJEME a všem ostatním přejeme mnoho štěstí v další soutěži.

Soutěž:

Patříte mezi ty, kteří mají stále rádi tištěnu formu herních časopisů? Pokud ano máme pro vás soutěž o tři PlayStation magazíny.

Tentokrát jsme si pro vás připravili SOUTĚŽ o tři kopie PlayStation Magazínu, který v nedávné době opět spatřil světlo světa. Magazín nabízí 100 stran čtení o novinkách ze světa PlayStationu.

A podobně jako minule vás nebudeme trápit žádnými otázkami a ani ničím podobným. Pro zařazení do slosování postačí  dát na  Facebooku veřejně sdílet status odkazující na soutěž, a také dát na soutěžní status like. To je vše, pak jste již ve hře o PlayStation magazín.

Nezapomeň naší FB stránku podpořit Likem, budeš tak mít přehled o všech důležitých novinkách z herního světa a neuniknou ti ani další soutěže. Navíc jako bonus si můžeš zdarma stáhnout naši game press aplikaci, která tě na nové příspěvky vždy upozorní formou notifikace.

Přečti si  Generální ředitel Activision Blizzard Bobby Kotick souhlasil se snížením základního platu a ročního bonusu o 50%, zatímco jeho smlouva byla prodloužena do 31. března 2023

Pravidla soutěže:

  • VEŘEJNĚ SDÍLEJ STATUS ODKAZUJÍCÍ NA SOUTĚŽ

  • DEJ LIKE SOUTĚŽI

  • JINAK VYPLNĚNÉ ÚDAJE NEBUDOU PLATNÉ!

Uzávěrka soutěže je 24.11. 2017 v 23:59.

 

Redakce Game Press si vyhrazuje právo z důvodu nízké účasti soutěž zrušit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno