Tez2, uznávaný zasvěcenec Rockstaru, uvedl na fóru GTA, že GTA 6 bude pravděpodobně odhaleno letos s předběžným datem vydání v roce 2024.

Podle dalších zpráv od Toma Hendersona, které pocházejí z června 2021, se zdá, že tomu tak je. Hendersonovi zdroje uvedly, že Grand Theft Auto 6 už nějakou dobu usiluje o datum vydání v roce 2024, ale spekulace a dřívější plány odhalení/vydání her jako GTA 5 a Red Dead Redemption 2 naznačují, že hra bude odložena až do roku 2025.

Henderson říká: “Pokud bych měl hádat – věřím, že hra vyjde na Vánoce 2025 místo na jaře.

Kdy bude oznámení učiněno, není jasné, ale obvykle Rockstar Games rádi oznamují svá velká odhalení sami. Henderson také krotí některé vášně, když uvádí, že by nutně neočekával, že bude hra oznámena na E3. Místo toho očekává, že nějaká forma odhalení v podobě traileru proběhne ve 4. čtvrtletí 2023, což by se shodovalo s některými předchozími odhaleními studia.

Přečti si  Gameplay záběry Final Fantasy 16 představují prodejce, nové souboje a další

Podle Hendersonových vlastních zdrojů je jedním z hlavních důvodů tak dlouhého „zpoždění“ to, že GTA 6 vyjde pouze na konzole současné generace. Vzhledem k tomu, že předběžné datum na rok 2024 bylo plánováno již od roku 2021, šlo o způsob, jak zajistit, aby GTA 6 mělo pro své uvedení dostatečně nasycený trh s konzolemi, na které by bylo možné jej vydat.

Na konci roku 2022 došlo u Rockstar Games k narušení bezpečnosti, které mělo za následek více než 70 gameplay videí z buildu GTA 6, která se objevila online. Take-Two Interactive ve svém následné správě o příjmech oslovila investory, s tím, že únik byl nešťastný, ale věří, že neměl žádný dopad na vývoj.

Přečti si  Do World of Warships připlouvají kachničky

Neexistuje žádný důkaz o tom, že by došlo k odebrání nějakého materiálního majetku, což je dobrá věc, a únik určitě nebude mít žádný vliv na vývoj nebo něco podobného, ​​ale je to hrozné zklamání a způsobuje, že jsme v záležitostech okolo vývoje stále ostražitější, zejména co se týče kybernetické bezpečnosti,“ zaznělo.

Pokud jde o GTA 6, prozatím budeme muset nadále čekat a uvidíme, co bude oznámeno v “doufejme” v blízké budoucnosti.

Kdy si myslíte, že bude GTA 6 oznámeno?

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno