Zamilované dobrodružství odvážného Honzy Ptáčka za získáním srdce půvabné Karolíny, je novým rozšířením pro české RPG Kingdom Come: Deliverance.

Toto čerstvé dobrodružství od Warhorse Studios a Deep Silver je již nyní dostupné na PC, PS4 a Xbox One za 269,- CZK.

Honza Ptáček se v tomto rozšíření zamiloval do půvabné Karolíny a nutně potřebuje vaši pomoc na cestě k získání jejího srdce.  Věci však nejsou tak jednoduché, jak se mohou na první pohled zdát. “Ztracený rodinný klenot, kouzelný milostný lektvar a nejromantičtější báseň slibují mnoho nových zábavných hodin a okamžiků v Kingdom Come: Deliverance.

Spolu s tímto DLC byl do hry přidán také Rattay Combat Tournament, pro ty, kteří chtějí ostatním dokázat své bojové schopnosti. Ti, kteří budou schopni dosáhnout až na vrchol, mohou vyhrát unikátní části zbroje.

Přečti si  Apex Legends zaznamenal se spuštěním Season 9 nejvíce souběžných hráčů

DLC The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon pro Kingdom Come: Deliverance je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

4 KOMENTÁŘE

  1. …fascinující. Zcela totožnou zprávu jsem zaregistroval někdy před půl rokem! Že by v rrámci propagace KCM docházela šťáva?

  2. Honza Kapoun jo??? Proč ty tiskovky píšete, když o tom nic nevíte? Každej, kdo tu hru někdy hrál, tak ví, že ta postava se jmenuje Jan Ptáček a žádnej Kapoun. Tohle je akorát tak trapný…

    • Pro obecný klid jsem příjmení postavy v novince upravil. To že to každý hrál, ještě neznamená, že to každý musel hrát s českými titulky a v překladu je Capon prostě Kapoun (vykastrovaný kohout) a ne Ptáček.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno