V rozhovoru pro Kinda Funny Games šéf studia Ninja Theory Dom Matthews prozradil, že když byla v roce 2019 poprvé oznámena Senua’s Saga: Hellblade 2, nemělo studio kromě traileru pro hru nic připraveného.

Pro kontext: Senua’s Saga: Hellblade 2 byla původně oznámena spolu s Xbox Series X/S již v roce 2019 během tehdejšího předávání cen The Game Awards.

Na otázku, jak probíhal vývoj hry, Matthew uvedl, že studio skutečně začalo naplno vyvíjet Senua’s Saga: Hellblade 2 až poté, co bylo hotovo s Bleeding Edge v roce 2020.

Od poslední hry [Hellblade] uplynulo sedm let, ale my jsme na ní [Senua’s Saga: Hellblade 2] pracovali kratší dobu,“ řekl Matthews. „Když jsme ji v roce 2019 oznámili, měli jsme ten trailer, ale to bylo opravdu všechno, co jsme ke hře měli. Věci nebyly rozpracované nad rámec tohoto bodu.

Přečti si  Call of Duty: Modern Warfare 3 dorazí do Game Passu 24. července

Tlačili jsme na to,“ odpověděl Matthews na otázku, jaký je to pocit, když byla hra oznámena společně s konzolí. „Byli jsme nadšeni kreativním nápadem, který jsme kolem toho měli.

Věc, o které přemýšlím každý den, když se ráno probudím, je, jak můžeme udělat skvělou hru a jak mohu pomoci zdejším opravdu skvělým lidem, aby jejich hru hrálo co nejvíce lidí,“ pokračoval Matthews.

Po zbytek rozhovoru Matthews pokračuje v povídání o různých aspektech hry Senua’s Saga: Hellblade 2, včetně podpůrných funkcí pro PC a vylepšení zvuku oproti předchozí hře.

Vydání hry Senua’s Saga: Hellblade 2 je naplánováno na 21. května. Hra vyjde na PC a Xbox Series X/S a bude také k dispozici prostřednictvím PC a Xbox Game Pass v den vydání. Začátkem tohoto týdne společnost Ninja Theory odhalila globální termíny uvedení hry na trh.

Přečti si  DESKOVKA: Hra na hrdiny pro začátečníky, to je Critical: Svatyně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno