Akční RPG Soulslike inspirované Pinokiem má vyjít pro PC a konzole někdy v létě 2023, ale konkrétní datum stále chybí.

Pokud jste fanouškem Soulslike her, potom máte jistě ve svém hledáčku i hru Lies of P. Vyprávění příběhu inspirovaného Pinokiem odehrávající se ve světě inspirovaném Blodboorne, vypadá jako vzrušující vyhlídka, která se rychle přibližuje.

Herní ředitelka Choi Ji-Won v nedávném rozhovoru pro 4Gamer prozradila, že vývoj Lies of P  udělal od poslední aktualizace vývojáře v srpnu významný pokrok, přičemž výroba je nyní téměř ukončena a hra je ve finální fázi leštění a oprav chyb.

„V srpnu jsme oznámili, že vývoj byl dokončen asi ze 70 %, ale nyní je ještě pokročilejší,“ řekla Ji-Won. “Většina vývoje je hotová a zbytek je v procesu dávání dohromady, s opravou chyb, leštěním a konečnými úpravami.

Přečti si  Tomb Raider tým je nadšen, že příští rok ukáže, kam směřuje

Lies of P  má vyjít někdy v létě roku roce 2023, ale zatím nemá konkrétní datum vydání. Vzhledem k tomu, že je to blízko k cíli, pokud jde o jeho vývoj, člověk by si myslel, že ani start nebude příliš daleko. Doufáme, že oficiální oznámení o datu vydání dostaneme dříve než později – možná na The Game Awards v prosinci?

Lies of P je ve vývoji pro PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a PC. Při spuštění bude k dispozici také prostřednictvím Game Pass.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno