Alan Wake 2 od Remedy Entertainment vychází tento týden. PC požadavky na survival hororovou hru byly odhaleny včera a nutno poznamenat, že nejsou nízké. Nepomáhá ani to, že ředitel komunikace Thomas Puha nedávno řekl, že Performance Mode na konzolích „většinou“ běží při 60 FPS.

Puha od té doby na Twitteru uvedl: „Lidé, kteří se obávají konzolových verzí Alan Wake 2 … hm, a já se usmívám. Jak už jsem řekl, o konzole jsme se velmi starali a zaměřili jsme se na ně. Myslím, že většina z vás bude velmi pozitivně překvapena.“

Nabídl také další podrobnosti o podpoře pro PS5 DualSense a poznamenal, že hráči budou „cítit“ kapky deště. Haptické spouště také umožňují, aby se každá zbraň cítila jinak, což odlišuje například brokovnici od kuše. Samozřejmě, pokud to všechno není podle vašich preferencí, Puha potvrzuje, že to můžete vypnout. Funkce DualSense se také rozšiřuje na PC, což je příjemné.

Přečti si  Vývojáři hry Frostpunk 2 představují vylepšený panel stromu nápadů a jeho čitelnost

Alan Wake 2 vychází 27. října pro PS5, Xbox Series X/S a PC prostřednictvím obchodu Epic Games Store. Zůstaňte naladěni na ukázku Xbox Partner Preview 25. října , kde bude debutovat launch trailer.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno