Hideaki Itsuno, Michiteru Okabe a Matthew Walker odhalili v rozhovoru pro Famitsu několik aspektů Devil May Cry 5.

Vývojáři odhalili, že jejich cílem bylo dosažení fotorealistické kvality při zachování 60fps. Vývojářský tým tak neměl pouze 3D skenované postavy, ale i jejich oblečení. Navíc využití Resident Evil engine, s použitím všech technologií, které mají k dispozici, umožňuje týmu vytvářet co nejvěrohodnější live akci. Nicméně, u oblečení je velmi obtížné toho dosáhnout za pomoci konvenčních metod, takže je skutečně vyrobeno, naskenováno a následně importováno do hry.

Níže v novince se můžete podívat na skutečný kabát Nera, který byl vytvořen speciálně pro tuto hru a implementován výše zmíněnou metodou.

Vývojáři dodávají, když skenujete jen tváře a těla a přidáte CG oblečení, vypadá to hezky, ale ne zcela přirozeně, spíše působí vinylovým, nebo pryžovým dojmem. Díky této technologii mohou vývojáři dosáhnout výsledku, který opět blíže skutečnosti. Řada skenování údajně probíhá v zahraničí, zejména potom v okolí Londýna, kde se nachází také řada herců.

Vývojáři také musí hodně pracovat s enginem, jelikož Resident Evil 7 není kdovíjak rychlou akční hrou, jako je tomu v případě Devil May Cry 5, kde je rychlost velmi důležitá, zejména potom při boji a právě zde se vývojáři zaměřují na zachování přirozeného pohybu a reakcí, což je velmi náročné.

Tvůrci jsou si vědomi, že série Devil May Cry má mnoho vášnivých fanoušků a tak není možné dělat jakékoliv kompromisy. Itsuno-san se také zmínil, že pracují na tom, aby zahrnuli všechny silné prvky všech her série Devil May Cry, takže fanoušci budou jistě spokojeni.

Přečti si  Fable Reboot bude využívat ForzaTech engine

Zatímco Nero byl v minulé hře mladý, tým ho chce v pátém dílu série nalézt v bodě, kdy je nejsilnější a to jak fyzicky, tak i mentálně, to je také důvod, proč se děj odehrává o několik let později. Dante neodešel bezdůvodně, ale o tom zatím vývojáři nechtějí hovořit.

Charakter, který je v úvodním obrázku zcela vpravo, bude třetí hratelnou postavou Devil May Cry 5, ale o té zatím nemohou tvůrci nic říci, ani to zda má tetování postavy něco společného s Nickem.

Další informace o Devil May Cry 5 se dozvíme v srpnu na Gamescomu, kde bude k dispozici také hratelná ukázka.

Dedvil May Cry 5 by mělo vyjít příští rok na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno