Přestože Dying Light 2 má vyjít na jaře příštího roku, tak vývojáři z Techlandu stále vyvíjí obsah pro první díl.

Mnozí by asi předpokládali, že po oznámení vývoje Dying Light 2 se budou vývojáři věnovat pouze pracím na nadcházejícímu titulu, zejména potom, když do vydání zbývá 3/4 roku.

Ovšem nenechte se mýlit, Tymon Smektala, který je vedoucí návrhář v Techlandu, řekl, že malý tým vývojářů stále pracuje na DLC pro původní hru.  Smektala prozradil, že vývojáři měli schůzku v noci před E3, kde diskutovali o své touze přidat více obsahu k prvnímu dílu Dying Light. Důvodem pro vytvoření dalšího obsahu je údajně i fakt, že po tak dlouhé době mohou vývojáři být trochu bláznivější a trochu kreativnější a vyzkoušet některé nové nápady a prvky hraní o kterých si nejsou pro novou hru zcela jistí. 

Díky tomu si tak vývojáři mohou lépe otestovat jak jejich kreativitu přijme herní komunita a na základě reakcí se následně mohou rozhodnout tyto prvky zapracovat i do druhého dílu. Chtějí zkrátka vědět, co lidé považují za atraktivní a co už ne.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

Zajímavostí je, že prodeje prvního Dying Light se zvyšovaly až s postupně přibývajícím obsahem a tak se hra prodávala lépe v roce 2018, než v roce 2017 a v roce 2017 lépe než v 2016.

Dying Light je nyní k dispozici pro PlayStation 4, Xbox One a PC. Dying Light 2 je ve vývoji pro PC, PS4 a Xbox One.

https://youtu.be/N1_7wjuzqwI

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno