Není pochyb o tom, že mnozí fanoušci Microsoftu považují připravovaný pátý díl Gears of War za jednu z nejočekávanějších her tohoto roku.

Hra by dle všech předchozích informací měla dorazit na Windows 10 PC a Xbox One v druhé polovině tohoto roku. A nyní vedoucí studia The Coalition, Rod Fergusson, uveřejnil na svém Instagramu tajuplný vtípek, prozrazující novou funkci, která by se mohla ve hře objevit.

V Instagramovém příspěvku Fergusson prohlásil, že dostal šanci udělat něco, co „nikdy dříve neměl šanci v Gears of War udělat“. Bohužel neuvedl oč se konkrétně jedná, ale obrázek vedle jeho prohlášení dává dostatek prostoru k tomu aby o tom fanoušci mohli přemýšlet.

Přečti si  Společnost Sony údajně nutí vývojáře platit za podporu Crossplay

Na obrázku jsou číslice 73|3 a někteří fanoušci se domnívají, že by to mohlo znamenat zařazení Battle Royal módu do GoW5. Kromě toho, lze očekávat od studia i nové zbraně, nové nepřátelé, stejně jako dříve zveřejněnou novou postavu jménem Fahz Chutani.

Více se s největší pravděpodobností dozvíme během E3 tiskové konference o které Microsoft tvrdí, že bude největší v historii společnosti.

Gears of War 5 je nyní ve vývoji pro Xbox One a Windows 10 PC.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rod Fergusson (@gearsviking),

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno