Další hrou Unknown Worlds Entertainment bude nová sci-fi IP.

Vývojáři Subnautica, studio Unknown Worlds Entertainment odhalili, že jejich nejnovější projekt bude představen během Gamescom Opening Night Live.

I když úplně přesně nevíme, co to bude za hru, tweet z oficiálního Twitteru vývojáře odhalil, že půjde o zcela novou IP, tahovou a zasazenou do sci-fi světa. V doprovodném tweetu od hostitele Opening Night Live Geoffa Keighleyho je také přislíbeno, že odhalení bude obsahovat „spoustu herního stylu“. Pokud se obáváte, že tento nový projekt znamená, že budete muset na novou Subnauticu čekat déle, nebojte se, protože vývojář z Unknown Worlds vysvětluje, že na tomto novém sci-fi titulu pracuje jiný tým.

Pokud si chcete pro odhalení naladit Gamescom Opening Night Live, představení je naplánováno na 23. srpna ve 20:00 SELČ. Pokud jde o to, co dalšího víme, že tam bude, Keighley oznámil, že dostaneme nějaké další informace o Sonic Frontiers, přičemž datum vydání bude pravděpodobně odhaleno, a Krafton nám plánuje dát další pohled na Callisto protocol, který by měl vyjít 2. prosince.

To však není vše, protože Opening Night Live bude trvat přes dvě hodiny a slibuje, že odhalí spoustu informací o nových i dříve oznámených titulech. Neočekávejte však, že se během představení objeví něco od PlayStation, protože Sony již řeklo, že letos Gamescom vynechá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno