Jak se objevují další informace o konzolích příští generace, tak vývojáři Xbox exkluzivního titulu The Gunk říkají, že oceňují možnosti této konzole.

Minulý týden, během prezentace Xbox Games Showcase předvedla společnost Microsoft, že má připravenou rozsáhlou knihovnu her, která dorazí na Xbox Series X. I když někteří fanoušci kritizovali některé ze zobrazovaných titulů třetích stran a grafiku Halo Infinite, tak vývojáři stojí jak za svou prací i nadcházející konzolí XSX.

Jedněmi z nich jsou také vývojáři The Gunk, kteří oceňují vysoce kvalitní hardware konzole XSX. V diskusi o procesu vývoje hry vysvětlil Thunderful CEO Brjann Sigurgeirsson, proč se vývojový tým společnosti Image & Form rozhodl vyvinout hru výhradně pro Xbox.
Na začátku vývojového procesu The Gunk si Image & Form uvědomil, že hra bude potřebovat „výkonný hardware“, aby mohla běžet přesně podle plánu. Na rozdíl od dvojrozměrných SteamWorld her, je The Gunk trojrozměrnou hrou plnou efektů.

Přečti si  Režisér Daysd Gone otáčí a chválí fanoušky, protože petice za Days Gone 2 získala již 100 000 podpisů

Spíše než obětovat herní podívanou, se vývojáři objevili na Microsoft a schopnosti XSX. Pokud jde o reakce fanoušků na představený trailer The Gunk, zdá se, že volba Thunderful se vyplatila. Zatímco několik fanoušků ocenilo „nádhernou“ 3D grafiku hry, jiní ji nazvali příjemným překvapením.

The Gunk bude k dispozici pro Xbox Series X, Xbox One a PC na podzim 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno