Warcraft 3, ano 15 let stará hra dostává od Blizzardu masivní update.

Update přináší vybalancování některých hrdinů a také přidává příjemné změny v podobě multiplayerového looby pro 24 hráčů, podporu pro ultra širokoúhlé monitory a také změny v týmových barvách a editoru světa.

Na takto starou hru je to opravdu velký update, přestože by většina hráčů radši uvítala remaster hry nebo další díl této real time strategie.

Vedle oprav Blizzard oznámil také první Warcraft 3 turnaj, který se uskuteční 27. a 28. února a který má za cíl postavit proti sobě některé z nejlepších hráčů Warcraftu. A opět turnaj za na takto starou hru a tak náhle?

Všechno to ale dává docela smysl vzhledem k tomu, co jsme v minulosti slyšeli. Blizzard má divizi klasických her, která se stará o své starší tituly a to je divize zodpovědná za loňský Starcraft Remastered. V loňském roce vedoucí společnosti Blizzcon Classic Games Pete Stilwell otevřeně uvedl, že plány pro jakýkoliv remaster by přicházeli v úvahu až po opravě a vylepšení původní verze, až pak se lze podívat na potenciální remaster s plnohodnotnějšími úpravami.

Přečti si  Do Rocket League míří NASCAR 2021 Fan Pack DLC

To je vyjádření, které jsme slyšeli již několikrát, proto zatím není žádný remaster Diablo 2 nebo Warcraft 3. Na hrách je stále dost práce s opravami než je lze remasterovat. A dokud tyto chyby nebudou odstraněny není remáster na pořadu dne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno