Společnost Wargaming přináší epické bitvy ze světa Warhammer 40 000 do svých sérií World of Tanks a World of Warships. Hráči se mohou těšit na exkluzivní nabídky obsahu a misí inspirovaných hrou Warhammer 40 000, bezplatné DLC, velké slevy a mnoho dalšího.

World of Tanks PC [do 1. června]

Hráčům služby Steam nabízíme řadu speciálního obsahu inspirovaného hrou Warhammer 40 000, který zahrnuje: bezplatné DLC se zcela novým 2D stylem, které lze získat po dokončení určité mise, obrovskou 60% slevu na speciální balíček obsahující těžký prémiový tank KV-2 (R) VI. úrovně s 3D stylem „Rognarok“, „Mordian“ tank a 7 dní prémiového účtu WoT.

Kromě toho jsou v obchodě World of Tanks Premium Shop a ve službě Steam k dispozici balíčky s úpravami Warhammer 40 000 z loňského Battle Passu.

Ve spolupráci s Prime Gaming přináší World of Tanks speciální balíček Wings of Wrath, který obsahuje exkluzivního velitele, poručíka Primaris Tolmerona z Blood Angels, výrazné prvky přizpůsobení, 3 dny prémiového účtu, mise za ×5 XP a další obsah pro posílení hráčského účtu.

World of Tanks Modern Armor [do 6. června]

 Tankisté mohou získat pět nových prémiových vozidel inspirovaných světem Warhammeru 40 000, dva nové 3D velitele (frakce Ultramarines a Sisters of Battle) a šest nových 2D velitelů. Jádrem tohoto nového obsahu je pouze konzolový tank Warhammer 40 000 Leman Russ, který zde debutuje. Na začátku cesty si hráči mohou na PlayStationu a Xboxu zdarma pořídit startovní balíček, který obsahuje emblémy Warhammer 40,000 a další boostery. Pokud by vám to nestačilo, 31. května se na trh dostane bonus Xbox Game Pass se dvěma novými 2D standardními veliteli a na Xboxu budou k dispozici speciální prodejní balíčky, které nabízejí slevy až 20 %.

Zdroj: Wargaming

World of Tanks Blitz [do 8. června]

Hra přináší až 80% slevy na čtyři balíčky s tanky Vindicator Ultramarines a Predator Ultramarines, tematické avatary včetně dvou nových statických a balíček DLC s novým profilovým pozadím pro hráče služby Steam.

Zdroj: Wargaming

World of Warships [do 1. června]

 Ve službě Steam si hráči mohou zdarma pořídit balíček, který obsahuje sedmidenní pronájem Ignis Purgatio, prémiové bitevní lodi VIII. úrovně, a sadu kamufláží. Dva speciální balíčky navíc nabízejí 25% slevu a obsahují dva unikátní velitele Warhammeru 40 000 v každém balíčku. Velký návrat zaznamenává ceněný obsah s Grotmazem Smartem, lodí Smasha, Ragnarok a jeho velitelem Arthasem Roqtharem Chladným se objeví ve zbrojnici spolu s veškerým obsahem vytvořeným v různých balíčcích s prémiovými kontejnery, veliteli a loděmi, a to buď společně, nebo samostatně.

Zdroj: Wargaming

World of Warships Legends [do 2. června]

 Exkluzivně pro hráče na Xboxu jsou k dispozici dva balíčky DLC Warhammer 40 000, z nichž každý obsahuje dva unikátní velitele a výběr kamufláží se slevou 50 %.

Nenechte si ujít příležitost získat významný obsah ze světa Warhammer 40,000 napříč sérií World of Tanks a World of Warships.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno