Jak již víte, tak Bethesda zažalovala studio Beaviour Interactive a vydavatele Warner Bros za krádež a kopírování herního kódu a duševního vlastnictví Fallout Shelter.

Pokud si pamatujete Bethesda při svém obvinění také uvedla, že hra Westworld obsahuje stejnou chybu, kterou obsahoval Fallout Shelter a kterou následně již Bethesda opravila.

Warneři však tvrdí, že obvinění jsou nepravdivá.

Warner Bros. má hluboký respekt k právům duševního vlastnictví. Obvinění Bethesdy, že Warner ‘s Westworld hra používá zdrojový kódy Fallout Shelter jsou velmi překvapující a nepodložené . “

K tou se připojuje také studio Beaviour Interactive, které tvrdí, že žádný kód Fallout Shelter použit nebyl a že Warner Bros nikdy ani nic takového nevyžadoval.

Přečti si  Trailer pro Watch Dogs: Legion - Update 4.0 představuje nového hrdinu, nové mise a mnoho dalšího

Uvidíme jak nakonec celá kauza dopadne. Každopádně Bethesda v současné době neřeší jediný soudní spor, jelikož společnost ZeniMax, která vlastní Bethesdu je stále v soudní řízení s Johnem Carmackem o 562 miliónů za prodej id Software. Carmack měl ovšem při odchodu zazálohovat a odnést zdrojový kód enginu idTech 5 a také měl zkopírovat některé prvky zdrojového kódu pohánějícího virtuální realitu Oculus Rift.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno