Hra World of Warships si v zářijové aktualizaci připomíná sedmé výročí a přináší spoustu sběratelských předmětů a aktivit ve hře, aktualizované operace a britské bitevní lodě v technologickém stromu.

Společnost Wargaming slaví letos v září sedmé výročí. Při této příležitosti nachystala celou řadu herních oslav, včetně odměn za bitevní výkony, tematické kolekce a minihry Warship Strike. V této aktualizaci se také dočkáme pokračování stavby Puerto Rico v loděnici, nových aktualizovaných operací, britských bitevních lodí plujících do technologického stromu a dalších novinek.

Narozeniny na palubě

Hráči používající lodě úrovně V a vyšší obdrží řadu narozeninových odměn, přičemž v závislosti na použité lodi budou k dispozici kontejnery „Special Bonus”, „Rare Bonus” a „Supercontainer”. Za 7 let hraní mají hráči veteráni v přístavu stovky lodí a s nimi budou moci získat další odměny. World of Warships v rámci oslav přivítá také novou kolekci „Seven Seas”, která hráče provede historií 16 slavných přístavů hry.

Přečti si  Uncharted: Legacy of Thieves Collection se na PC netěší tak velkému počtu hráčů, jako předchozí hry Sony

Všechny tyto narozeninové oslavy s úhlednou mašlí uzavírá odpočinková minihra Warship Strike, inspirovaná klasickou námořní bojovou zábavou, která je k dispozici ve zbrojnici. Hráči se budou moci utkat s protivníkem s umělou inteligencí ve hře založené na strategii s cílem získat slavnostní žetony.

Aktualizované operace napříč všemi oblastmi

Operace prošly důkladnými změnami a účastnit se jich může větší počet lodí. Změnily se také odměny v nich získané, kdy si je můžete odnést vícekrát, a to splněním speciálních denních a týdenních bojových misí. Spolu s těmito změnami se vrací i tři operace: The Ultimate Frontier, Hermes a noční operace Cherry Blossom se vrací do verze 0.11.8.

Britské bitevní lodě se dostávají do technického stromu

Přečti si  Gameplay Trailer k Need for Speed Unbound ukazuje honičky policistů, závody rivalů a další

Osm britských bitevních lodí, které byly představeny v posledních dvou aktualizacích, je nyní k dispozici pro výzkum ve stromu technologií. Jsou mezi nimi ikonické lodě Renown a Indefatigable. Tyto rychlé lodě mají na palubě přesná děla a torpéda a také různé spotřební doplňky napříč celou řadou lodí úrovně V-X, včetně Zesílení motoru, Obranné AA palby a Opravárenské party.

Zbrojnice a loděnice

Rychlý španělský torpédoborec třídy X Álvaro de Bazán, který doprovází osm děl hlavní baterie ráže 135 mm a dva čtyřhlavňové torpédomety, se také dostává do zbrojnice s alternativním režimem palby.

V aktualizaci 0.11.8 pokračuje stavba amerického křižníku Puerto Rico, který bude hráčům k dispozici až do konce aktualizace 0.11.10. Stavba také odmění hráče, kteří dosáhnou 25. stupně ze 40, kanadským torpédoborcem Huron.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno