Totéž tvrdí komentátor esportu Joey McDermott s odkazem na zdroj, který údajně prozradil přivítání Bethesdy do rodiny Xboxu.

JIstě víte, že Bethesda, tedy konkrétně MachineGames pracují na hře Indiana Jones, která bude založena na původním příběhu Todda Howarda a je vyvíjena ve spolupráci s Lucasfilm Games. Samozřejmě to bylo oznámeno předtím, než Microsoft získal ZeniMax a jeho přidružená studia včetně Bethesda Softworks. Otázka tedy zní: existují nějaké další potenciální licence Disney, které má studio ve vývoji?

Zřejmě ano. Komentátor esportu Joey McDermott odpověděl Timur22 na Twitteru přibližně stejně a uvedl, že: „Nejsem si jistý, v jakém pořadí přišli, ale Xbox-Bethesda pracují na několika projektech s licencí Disney. Na otázku, zda jde o spekulace nebo o zdroje, McDermott odpověděl: „Zdroje. Navíc jedním z nich je ten stejný, který prozradil chystanou akvizici.

Přečti si  Natáčení Zaklínače se po bitvě přesouvá do Maroka

Berte věci s velkou rezervou. Ani Xbox, ani Bethesda Games nenaznačili, ani nepotvrdili další připravované projekty s licencí Disney.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno