Outriders vychází 1. dubna, takže doufejme že tato informace není předčasným  aprílem.

Xbox Game Pass může přijít s velkým oznámením, protože na Twitteru je zdánlivě teasován příchod Outriders od Square Enix a People Can Fly.

V příspěvku stojí: „Všiml si někdo jiný v poslední době záhadného signálu, který se udánlivě objevil, nebo jsem v této situaci anomálií?“ Zmínili také „že nová hra byla potvrzena“, což vedlo k myšlence, že se bude jednat o aktuální titul. Obě tyto informace poukazují na to, že se Outriders připojí k Xbox Game Pass v den jejího vydání. Pokud jsou tyto spekulace pravdivé, můžeme očekávat nějaké novinky během prezentace Square Enix, která proběhne příští týden.

Xbox Game Pass je v poslední době často zmiňován. Po dokončení akvizice přidal Microsoft do seznamu 20 titulů Bethesdy. To zahrnuje jak tituly Dishonored, Prey, klasické hry Doom, Fallout 76, Wolfenstein a další. To spolu se zahrnutím knihovny EA Play přináší obrovskou nabídku s celkem 534 tituly.

Přečti si  Hood: Outlaws & Legends překvapuje v gameplay traileru

Ať už jsou tyto nedávné spekulace pravdivé či nikoli, Outriders vychází 1. dubna na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S. 

 


AKTUALIZACE:

Společnost Microsoft dnes odhalila, že Outriders bude k dispozici na Xbox Game Pass od prvního dne s možností hraní přes cloud. Hráči si tak mohou být jistí, že při spuštění bude mít hra opravdu širokou hráčskou základnu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno