Xbox Game Studios může v roce 2021 vydat dva neohlášené tituly
Domů » Hry » Novinky » Xbox Game Studios může v roce 2021 vydat dva neohlášené tituly

Xbox Game Studios může v roce 2021 vydat dva neohlášené tituly

Společnost Microsoft se v poslední době intenzivně zaměřuje na vývoj her a získávání herních studií, aby posílila portfolio first-party titulů.

Není tedy překvapením, že od vývojářů a mnoha zasvěcenců v herním průmyslu dochází k prosakování informací, že Xbox Games Studios vydá v tomto roce dvě dosud neoznámené hry.

Narativní ředitel Xboxu, Dave Morgan, na svém LinkedIn profilu prozradil, že v současné době probíhá vývoj velkého AAA projektu v otevřeném světě. Compulsion Games, které společnost Xbox Game Studios získala v roce 2018, údajně také pracuje na novém titulu. Na Linkedinu studio hledalo nového spisovatele. V inzerátu bylo uvedeno: „Rádi se věnujeme problematickým tématům. Snažíme se dělat postavy s přesvědčivými lidskými chybami. Mícháme temnotu a komedii. Naše hry se těžko píší. “

Přečtěte si  Objeví se Miles Morales ve filmu Spider-Man: No Way Home? Easter Egg naznačuje, že ano

Není to poprvé, co se online zprávy a zvěsti ukázaly jako pravdivé. Loni v dubnu se říkalo, že připravovaný projekt věnovaný nově založenému studiu Microsoftu bude novou hrou Perfect Dark. Projekt prý běžel na Unreal Engine 4 a měl „různé zbraně, gadgety a kamerový monitorovací systém.“ V prosinci byla nová hra oficiálně oznámena na The Game Awards.

V září Microsoft šokoval herní svět nákupem Bethesda Softworks a Zenimax Media za 7,5 miliardy $. A v prosinci téhož roku byla oznámena formální akvizice společnosti Smash.gg, komunitní platformy esportů.

Jen minulý týden, po oznámení zvýšení cen Xbox Live Gold a převážně negativní reakce fanoušků, Microsoft obrátil a uvedl, že nezvýší ceny. Společnost dále oznámila, že k hraní her zdarma  již nebude vyžadováno členství ve službě Xbox Live Gold. Tyto změny budou ve službě implementovány „v příštích měsících“.

Jakmile se o nových hrách Xbox Games Studios dozvíme víc, budeme vás o tom informovat.

Přečtěte si  (AKTUALIZOVÁNO) Sinners se postaví proti G2 Esports . Bude to zápas roku
Zdroj :
DualShockers

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

1 komentář
Další doporučené příspěvky
 
Chraňte své oči stylově pomocí nových inteligentních brýlí Razer

Nové inteligentní brýle Razer od společnosti Anzu vám pomohou chránit...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů