Sestava first party studií společnosti Microsoft je přinejmenším působivá, a to nejen proto, jak je velká, ale také vzhledem k rodokmenu mboha vývojářů, kteří spadají pod křídla Xbox Game Studios. Současně však Microsoft také pracuje na chystaných exkluzivitách s externími partnery třetích stran, které budou publikovány pod hlavičkou Xbox Game Studios.

Ve skutečnosti má společnost v současné době více než tucet her rozpracovaných s externími partnery. Tvrdí to Crystin Cox, ředitel pro provoz živých her společnosti Microsoft v Xbox Game Studios, který totéž potvrdil v nedávném videu.

Právě teď pracujeme na spoustě projektů a máme více než tucet her, na kterých právě pracujeme,“ řekl Cox. „Každý z těchto projektů je naprosto jedinečný a přistupujeme k nim velmi individuálně.

Řada těchto her již byla oficiálně oznámena nebo potvrzena jako ve vývoji, včetně takových jako Contraband od Avalanche Studios, Microsoft Flight Simulator 2024 od Asobo Studio, Ara: History Untold od Oxide Games a Towerborne od Stoic Studio.

Vývojář Gears of War: Judgment a Outriders People Can Fly také pracuje na projektu Maverick, zatímco Hideo Kojima a jeho tým v Kojima Productions také pracují na cloudovém nativním titulu pro Xbox, o kterém se říká, že jde o hororovou hru s názvem Overdose.

Mezitím úniky tvrdily, že akční RPG Project Fantasy pro více hráčů od IO Interactive je také hrou Xbox Game Studios.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno