Xbox a Discord oznámily integraci Discord Voice do Xboxu, což umožňuje hráčům na Xbox One a Xbox Series X/S připojit se ke kanálům Discord Voice.

To co si řada hráčů slibovala od partnerství mezi PlayStationem a Discordem, se naplňuje v zelené stáji Xboxu.

Tato funkce je v současnosti dostupná pouze pro Xbox Insiders a umožní hráčům na Xbox One a Xbox Series X/S připojit se k hlasovým kanálům Discord nebo skupinovým hovorům přímo na konzoli.

Integrace Discordu s konzolemi Xbox bude hluboká a umožní uživatelům vidět, kdo je v hovoru, kdo mluví, a dokonce umožní hráčům upravit úrovně hlasitosti mezi Discord Voice a herním chatem na Xboxu.

S novou aktualizací uvidí členové programu Xbox Insider na obrazovce Party & Chats možnost Try Discord Voice na Xboxu. Výběrem této možnosti se pak hráči přesunou do příslušných aplikací, kde propojí své účty Discord s účty Xbox. Stojí za zmínku, že ti, kteří již propojili svůj účet Discord se svým účtem Xbox, je budou muset znovu propojit, aby mohli používat Discord Voice na své konzoli.

Přečti si  Trailer na hru FIFA 23 bude mít světovou premiéru 20. července

Aktualizace, která je v současné době k dispozici pouze vybraným členům Xbox Insider, bude vydána pro více členů Xbox Insider v nadcházejících týdnech. Pro úplné vydání nové funkce neexistuje žádné konkrétní datum.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno